HERBALIFE üYELIK ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

Herbalife, web sitesini ziyaret eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın zatî bilgilerinizi nasıl kullandığına ve zatî bilgilerinize ilişkin haklarınıza müteveccih vukuf vermektedir.

(Nedir bu kendi gelirimizin kendimizin karar vereceği gelir diyorsanız birazdan bileğineceğim. Tamam herbalife’da elhak azmederek ve sabrederek çok mangır kazanabilirsiniz ve unutulmamalıdır ki bu bir grup maslahatidir.

şehir’den veya sitedeki vesair Sunulan Bilgiler’den mutlu kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, dunda işlembu Ittifak’nın altıncı maddesinde (Herbalife Müşteri Garantisi) meydanda bir şekilde belirtilen hususlar haricinde Kent’yi yahut diğer Maruz Bilgiler’i kullanımınızı karşılamak ile sınırlı olacaktır.

Skin Serisi: Markanın yeni sulp cilt hizmet ürünlerine verdiği insan olup her üründe esas malum şey olarak Aloe Vera tercih edilmiştir.

Bu Kesim’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Yakaımıza yahut Site veya diğer Sunulan Bilgiler aracılığıyla gönderilen yahut iletilen rastgele bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya öteki fikri mülkiyet haklarını yahut öbür haklarını ihlal yahut sarkıntılık ettiğine dair herhangi bir argüman ve/veya

Herbalife Shake Listesi fiyatları aromaya gereğince başkalık göstermiyor. Bir porsiyon Herbalife Shake nitelikli ve besleyen içinde ne olduğu ile düzgülü bir yemekten daha ucuz bir fiyata yatak geliyor.

Site veya başka Sunulan Bilgiler kullanılarak elde edilen neticelerin dosdoğru veya ciddi olacağına yahut

·        Türkiye’de aylık 100 bin’den bir küme satılan Herbalife ağına siz de sıkılın.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek diğer cem metotları yoluyla bayağıda maruz çeşitli yalnızçlar doğrultusunda ve bir seri yasal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Üyelik esnasında bir problem evetşamanız yerinde whatsapp hattımızdan bize ulaşarak payanda alabilirsiniz.

Herhangi bir talebe ilgili olarak barış anlaşması uygulamak bağırsakin önce bizlerden yazgılı bir ruhsat almanız icap ettiğini ikrar etmektesiniz.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları göz at değişlemtirmekten veya şehir yahut özge Sunulan Bilgiler ile ait olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

şehir’den yahut öbür Sunulan Bilgiler’den elektronik beyinınıza indirdiğiniz veya temin ettiğiniz herhangi bir malzemenin doğrudan yahut dolaylı olarak ne olduğu ve sizin veya rastgele bir üçüncü şahsın sunulan kaldığı her tür hasardan sadece siz sorumlusunuz.

iş sağlayanlara yapılan uluslararası aktarmalar karınin, bilgilerin korunması ilişkin iş sağlayanya ve onun konumuna tutkundır ve yasaların gerektirdiği muta koruma maddelerini bâtıneren sözleşmeler bağırsakerir;

herbalife

Report this page